لازمه هر جهادی دشمنی است، گاهی این دشمن یک شخصیت است، گاهی یک احساس است، گاهی یک ادای دین اس، گاهی مبارزه با نفس است و... و اصولا ماهیت و وجود جهاد برای نابودی دشمن است، خاصیت مهمی که جهاد دارد و آن را از مفهوم هایی نظیر جنگ، مبارزه،درگیری و... متمایز میکند این است که کسی که جهاد میکند حتما پیروز خواهد شد حتی اگر برحسب ظاهر شکست بخورد و معتبرترین و آشکار ترین اثبات این ادعا واقعه عظیم عاشوراست.
اردوهای جهادی نسخه بسیار بسیار کوچک و ناقصی است از شب گردی های امیرالمومنین علی(ع) در کوچه های مدینه با باری بزرگ از دغدغه های مرد مستضعف و ناتوان مدینه. امروز هم ما سعی داریم با برپایی اردوهای جهادی راهی که علی(ع) به ما نشان داد را در حد توانمان بپیماییم.
چند روز دیگه داریم با دوستان و رفقا میریم اردوی جهادی هر چند ما بیشتر میریم تفریح تا جهادگری، که اگر این طور نبود الان به جاهای بالایی از نظر معنوی رسیده بودیم. اما باز هم خدا را شکر حداقال اش اینه که تو این سفرا کمتر گناه میکنیم. یه سری تصویر از اردوی قبلی گزاشتم که  یک بار دیدنش خالی از لطف نیست، چون تعداد عکسا زیاد بودی سه تاش رو تو صفحه اصلی گزاشتم و بقیه رو هم تو ادامه مطلب میتونید ببینید ضمن این که لطف کنید نظر هم بدید.

درد دل: نظام جمهوری اسلامی و کمیته امداد و بهزیستی و موسسات خیریه و .... همه رو بزار کنار، خالا اگر ما مردم عادی هرچی که داریم با هم تقسیم کنیم به خدا قسم یه فقیر و نیازمند هم تو جامعه نمیمونه فقط یه جهاد بانفس میخواد


بقیه تصاویر در ادامه مطلببرچسب ها :
اردوی جهادی ,  جهاد ,  گزارش تصویری , 

موضوع :
اجتماعی ,