سلام بر شهید عماد مغنیه، همان شهیدی که همه او را با نام حاج رضوان میشناسند، همان کسی که به او لقب (سردار سایه) داده بودند، همان سرداری که بیشترین تعداد عملیات علیه رژیم صهیونیستی را در جهان به نام خود ثبت كرده است، همان شهیدی که بیست سال تمام معمای حل نشده سازمان اطلاعاتی اسرائیل و 42سازمان اطلاعاتی دیگر بود. سرداری که آمریکایی ها برای سرش 25 میلیون دلار جایزه تعیین کرده بودند. سرداری که چندین بار از ترور جان سالم به در برد.همان که پس از شهادتش سید حسن نصرالله گفت "خون عماد مغنیه در نهایت باعث نابودی رژیم صهیونیستی خواهد شد"...  و حالا پس از گذشت مدتی از شهادت حاج رضوان دخترش فاطمه آخرین جوانی است که درکنفرانس بیداری اسلامی در محضر رهبر انقلاب به ایراد سخن میپردازد.

درد دل: برخیز رفیق فقط چند حاج رضوان دیگر تا نابودی اسرائیل فاصله است. 

فایل صوتی سخنان "فاطمه" دختر شهید عماد مغنیه در محضر رهبر معظم انقلاب به همراه ترجمه فارسی را میتوانید در ادامه مطلب ببینیدرمز فایل  :  www.arzeshi.mihanblog.com    
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم، والصلاة والسلام علی أشرف الخلق و أعز المرسلین، سیدنا و حبیب قلوبنا، أبی‌القاسم محمد بن‌عبدالله و علی آله الطیبین الطاهرین.

سرورم و ولیّم، حضرت رهبر امت! روحم به فدایت.
برادران و خواهرانم! سلامی از دل مقاومت و مقاومین، از لبنان عزیز؛ لبنان سرزمین مقاومت و جهاد، لبنان كشور اسلام و صحنه‌ی دفاع از فلسطین، كشور شهید سیدعباس موسوی و شهید شیخ راغب حرب و سردار شهید عماد مغنیه، كشور رهبر مقاومت و مرد ایمان و صلابت جناب سید حسن نصرالله.

سرورم! من دختر شما هستم، فاطمه دختر سردار شهید عماد مغنیه، مجاهد عظیم كه به مدت بیش از 25 سال، تمام تلاش‌های نیروهای اطلاعاتی و امنیتی را به باد داد و شبكه‌های اطلاعاتی آنان را تخریب كرد و هیبت بزرگ‌ترین ارتش‌های دنیا یعنی ارتش آمریكا و ارتش اسرائیل را نابود كرد.

امروز من و صدها تن از فرزندان عماد مغنیه -جوانان انقلابی كه افتخار دیدار با آنها را داشتم- در حالی كه طاغوت‌ها یكی پس از دیگری ساقط می‌شوند و آفتاب اسلام از نو طلوع می‌كند، به ایران آمده‌ایم تا از نور انقلاب اسلامی و از رهبر حكیم و عظیم خود الهام بگیریم كه چگونه راه شهیدانمان را ادامه دهیم و خون پاكشان را مصون بداریم و چگونه با توطئه‌ها و مكر دشمنان اسلام  مقابله كنیم. دشمنانی كه مرحله‌ی آخر شكست نهایی‌شان را تجربه می‌كنند. به كشوری آمدیم كه از عطر روح انقلاب آن، مقاومت تأسیس شد. آمدیم تا عهد ببندیم كه ما جوانان مسلمان از اسلام دفاع خواهیم كرد و مقاومت را ادامه خواهیم داد و كشورهای اسلامی‌مان را از پلیدی مستكبران پاك می‌كنیم.

مبارك باد بر ما و همه‌ی امت، این همایش جهانی پیرامون بیداری اسلامی كه مفاهیم و عناوین را بازسازی می‌كند و معانی حقیقی هر آن‌چه را كه اتفاق افتاده است باز می‌یابد و اعتبار هر آن‌چه را كه اصیل است به آن برمی‌گرداند و نقاب را از هرچه تصنعی و تحریف شده و باطل است، می‌اندازد. مبارك باد بر ما و همه امت از مشرق تا مغرب، این ارتباط تاریخ با تاریخ و ارتباط خون با خون و ارتباط جهاد با جهاد و روابط انقلاب با انقلاب و ارتباط پیروزی با پیروزی.

علت بیداری اسلامی، علت امید و علت كار كردن یكی است؛ مردی از قم كه از رود نبوت وضو گرفت و از شریف‌ترین رسالت‌ها یاد گرفت، در روزی كه همه خواب بودند به‌پا خواست تا از اعماق تاریخ صلا دهد: «مرگ بدون ذلت زندگی است» و با همه‌ی وجود خود فریاد زد: «مساجد سنگرهای شماست، سنگرهایتان را خالی نكنید» تا امت اسلامی پیروز و بیدار شود و افتخار بورزد و عرش روی دست‌های جوانانش و در عقول و قلوبشان حمل شود، تا پرچم خدا با دست‌های مردان خدا و با رهبری بقیة‌الله (عجل‌الله‌تعالی‌فی‌فرجه‌الشریف) بلند باشد.


موضوع :
سیاسی ,