با سلام خدمت دوستان و همراهان ارزشی، تشکر مجدد میکنم از تمامی دوستانی که تا امروز به بنده اظهار لطف کردند و با نظرات سازنده خودشون بنده را همراهی کردند.چند نکته ای به ذهنم رسید که دیدم بد نیست اینجا بزارمش و نظرات شما را بشنوم.

اول اینکه عذر خواهی میکنم به خاطر کم کاری های اخیر مناسبت روز میلاد حضرت زهرا(س) و به تبع آن روز گرامیداشت مقام مادر، روز تولد امام خمینی(ره)، توهین بیشرمانه خواننده خودفروخته شاهین نجفی به مقدسات ماو... همه مواردی بودن که من وظیفه خودم میدونستم که براشون طرح بزنم اما خب به علت مشغله زیاد متاسفانه نشد.

دوم این که از امروز قصد دارم کارهایی را که برای جاهای مختلف انجام میدم،برای نمونه و ایده گرفن دوستان طراح روی وبلاگ بزارم بعلاوه قصد دارم یک سری آموزش های فتوشاپ رو هم آماده کنم و برای استفاده دوستان بزارم، هرچند هستند بزرگانی چون دوئل و مسافر کربلا و شیعه والپیپر و کلب الحسین و.... که ما درس پس میدیم پیش این دوستان اما خب ما هم در حد و اندازه توان سعی میکنیم قدمی برداریم.

سوم هم این که فکر کنم دیگه توی این مدت متوجه شدید که هیچ نظری توی این وبلاگ فیلتر و. حذف نمیشه حتی اگر نظر مخالف باشه میتونم بگم که تنها در یک صورت ممکن است نظری حذف شود و اونم اینکه توی اون نظر توهین یا حرف رکیکی به کار رفته باشه پس با نظرات خودتون بیشتر این بنده کمترین را در پیدا کردن راه درست تر یاری کنید 

درد دل: حتی در بن بست ها هم راه آسمان باز است، پرواز بیاموز
برچسب ها :
نکته ,  آموزش فتوشاپ ,  آموزش طراحی ,  الگو گیری ,  گرافیک ,  گرافیک ارزشی ,  گرافیک مذهبی ,