سلام
چند روزی نیستم، دارم برای طرح ولایت میرم مشهد تا ماه رمضان را مهمان امام رئوف باشم، باشد که این ماه مهمانی که برای من مصادف شده است با هم جواری با بارگاه ملکوتی آستان قدس رضوی سر آغازی باشد بر فصلی جدید در زندگیم فصلی همراه با ایمان، سعادت و خوشبختی.
مطمئنا دعا گوی تمامی دوستان خواهم بود و در سحرها و شب های قدر برایشان آرزوی بهترین ها را خواهم کرد. توی این مدت اگر دسترسی به اینترنت پیدا کردم که حتما مطلب جدید میزارم توی وبلاگ اما اگر موقعیت مناسب نبود انشا الله اگر عمری بود، پس از برگشتم با قوتی بیشتر و روحیه ای بسیجی تر، با گرافیکی ارزشی تر از قبل در خدمتتان خواهم بود.
از اون دوستان عزیزی هم که نظر خصوصی گزاشتن و گلایه کردن از اینکه چرا علی رغم قولی که داده بودم هنوز آموزش فتوشاپ رو شروع نکردم عذر خواهی میکنم، باور بفرمائید توی این مدت تنها چیزی که اصلا نداشتم وقت بود امتحانات پایان ترم، سفارشاتی که برای اعیاد شعبانیه داشتم به همراه درگیر بودنم در طرح ضیافت دانشگاه شیراز فرصت به روز کردن وبلاگ را هم به من نمیداد چه رسد به گزاشتن آموزش.این قضیه شاید دیر و زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد انشا الله آموزش ها را هم در حد توان شروع خواهم کرد.
در این ماه خوب خدا ما را از دعای خیرتان فراموش نکنید