گرافیک ارزشی من مامور به انجام وظیفه هسنم ،نتیجه اش هر جه بادا بادا... tag:http://arzeshi.mihanblog.com 2020-08-01T23:00:17+01:00 mihanblog.com پوستر محرم 2015-11-16T07:52:05+01:00 2015-11-16T07:52:05+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/248 سید محمدرضا مدرسی راد التماس دعای خیر از زائرین اربعین...

التماس دعای خیر از زائرین اربعین...
]]>
پوستر محرم 2015-10-29T09:00:18+01:00 2015-10-29T09:00:18+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/247 سید محمدرضا مدرسی راد امام خمینی(ره): امام حسین (ع) با خون خود اسلام را زنده کرده، شما به تبعیت از او انقلاب و اسلام را ضمانت نمایید.بگذریم از اینکه این روزها دولتمردان ما و در رأس آنها رئیس و جمهور و وزیر امور خارجه ما تحلیلی کاملا نو و روشنفکرانه از واقعه عاشورا دارند اما سخن امام(ره) جور دیگری بر دل مینشیند. <<صرفا جهت اطلاع:>>رئیس جمهور: شب تاسوعایی که شما مردم زنجان بزرگترین مراسم گرامیداشت را برای آن برگزار می‌کنید به طوری که مایه افتخار و غرور همه ایرانیان است، امام حسین(ع) خیمه‌ای بر

امام خمینی(ره): امام حسین (ع) با خون خود اسلام را زنده کرده، شما به تبعیت از او انقلاب و اسلام را ضمانت نمایید.
بگذریم از اینکه این روزها دولتمردان ما و در رأس آنها رئیس و جمهور و وزیر امور خارجه ما تحلیلی کاملا نو و روشنفکرانه از واقعه عاشورا دارند اما سخن امام(ره) جور دیگری بر دل مینشیند. 

<<صرفا جهت اطلاع:>>

رئیس جمهور: شب تاسوعایی که شما مردم زنجان بزرگترین مراسم گرامیداشت را برای آن برگزار می‌کنید به طوری که مایه افتخار و غرور همه ایرانیان است، امام حسین(ع) خیمه‌ای برپا کرد و عمر سعد را به مذاکره دعوت نمود؛ امامی که آگاه است که فردا او و یارانش توسط همین عمر بن سعد و یاران نادانش به شهادت خواهند رسید، اما خواست که با دنیا اتمام حجت کند و از همین‌رو در آن شب، ساعت‌ها با عمر سعد مذاکره کرد، تا نتیجه رویارویی آنان به جنگ ختم نشود.
روحانی اظهار داشت: این به معنای آن نیست که امام حسین(ع) از شهادت می‌ترسید، بلکه امام حسین(ع) از شهادت استقبال هم می‌کرد اما با این حرکت خود به ما یاد داد که حتی با دشمن خود باید به گونه‌ای رفتار کنیم که دنیا منطق ما را در صحنه مذاکره پیروز بداند.

کمتر از یک سال بعد، در 15 مهر 94، فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از خانواده های آنان و همچنین خانواده های شهدای این نیرو به دیدار مقام معظم رهبری رفتند.

در این دیدار، حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به طرح برخی مسائل از جانب افراد سهل اندیش و سهل انگار درخصوص مذاکره با آمریکا، گفتند: این افراد می گویند چگونه است که حضرت علی علیه السلام و حضرت امام حسین علیه السلام با دشمنان خود مذاکره کردند اما اکنون با مذاکره با آمریکا مخالفت می شود؟
ایشان در پاسخ به این شبهه افزودند: چنین تحلیلی درخصوص مسائل تاریخ اسلام و مسائل کشور، نهایت ساده اندیشی است زیرا حضرت علی علیه السلام با زبیر و حضرت امام حسین علیه السلام با عمر بن سعد، مذاکره به معنای امروز یعنی معامله نکردند بلکه هر دوی این بزرگواران به طرف مقابل خود نهیب زدند و آنها را نصیحت به خداترسی کردند.
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: متأسفانه عده ای برای توجیه مذاکره جمهوری اسلامی ایران با شیطان بزرگ، با نگاهی عوامانه، اینگونه مسائل را در روزنامه ها، سخنرانی ها و فضای مجازی مطرح می کنند، که کاملاً اشتباه است.


]]>
تا رسیدن به ماه راهی نیست 2015-06-25T04:42:32+01:00 2015-06-25T04:42:32+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/246 سید محمدرضا مدرسی راد بر من منت نهادی و از ظلمت به نورم راهنمایی كردی .كور بودم بینایی ام بخشیدی.تشنه بودم سیرابم ساختی .خوار و كوچك بودم عزتم و بزرگی ام دادی .تنها بودم انیسم شدی .گمراه بودم هدایتم كردی .بر من منت نهادی و خدایم شدی تا بنده ات باشم و بندگی ات كنم اما شرمنده ام همانند مهمانی كه از میزبانش سپاسگزار نباشد. همچون فرزندی كه مادر را سپاس نگوید. مثل تشنه ای كه از سیراب كننده اش تشكر نكند . مثل كویری كه ممنون ابرهای باران آور نباشد .شر منده ام كه مرا ایمان بخشیدی و در كهف اطمینان بخش وحی و من اینهمه لطف

بر من منت نهادی و از ظلمت به نورم راهنمایی كردی .

كور بودم بینایی ام بخشیدی.

تشنه بودم سیرابم ساختی .

خوار و كوچك بودم عزتم و بزرگی ام دادی .

تنها بودم انیسم شدی .

گمراه بودم هدایتم كردی .

بر من منت نهادی و خدایم شدی تا بنده ات باشم و بندگی ات كنم اما شرمنده ام همانند مهمانی كه از میزبانش سپاسگزار نباشد. همچون فرزندی كه مادر را سپاس نگوید. مثل تشنه ای كه از سیراب كننده اش تشكر نكند . مثل كویری كه ممنون ابرهای باران آور نباشد .

شر منده ام كه مرا ایمان بخشیدی و در كهف اطمینان بخش وحی و من اینهمه لطف را  فراموش كردم .

بر من منت گذاشتی و ریزه خوار خوان سراسر هدایت و مهر رسولت كردی و من خویش را  گم كردم. در قلبم جوانه ارادت اولیایت را رویاندی و من از آنان پیروی نكردم.

ای آنكه بر من  و همه اهل ایمان و رستگاری منت خویش را به كمال رساندی در این شبها و روزهایی كه نسیم مهربانی ات همه جا را معطر كرده است بر منت بگذار و تا لحظه مرگ سایه هدایت را از سرم كم نكن . وباز بر من منت بگذار و در عالم جاودانگی از عقوبت آتش رهایم ساز .

ای آنكه بر همه منت می نهی  و هیچكس بر تو منت نمی نهد باز هم با منتی مرا شرمنده كن با منت آغوشی كه برایم می گشایی.

بهشت من یك لحظه رها شدن در آن آغوش بی مانند است . من تشنه آغوش توام .

اگر درست نگاه کنیم تا رسیدن به ماه راهی نیست...درد دل: جاذبه سیب آدم را به زمین زد

و جاذبه زمین سیب را!
فرقی نمیکند؛
سقوط، سرنوشت دلدادن به هر جاذبه ای غیر از خداست...

ماه دلدادگی به خدا مبارک.

]]>
استقبال از شهید گمنام... 2015-05-12T07:30:10+01:00 2015-05-12T07:30:10+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/245 سید محمدرضا مدرسی راد گرافیک ارزشی بعد از مدت ها و به لطف شهید گمنام به روز شد.ملتمس دعای همه دوستان.درد دل: امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست&nbsp;(امام خامنه ای)
گرافیک ارزشی بعد از مدت ها و به لطف شهید گمنام به روز شد.
ملتمس دعای همه دوستان.

درد دل: امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست (امام خامنه ای)
]]>
ما عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستیم... 2014-12-15T07:35:29+01:00 2014-12-15T07:35:29+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/243 سید محمدرضا مدرسی راد جهت دریافت فایل اصلی و قابل چاپ با ما تماس بگیرید.توضیحات این پست فقط چند سخن از فرمانده ام:اسرائیل روزبه‌روز ناامن‌تر خواهد شد؛ چه توافق هسته‌اى بشود، چه نشود؛ این را بدانید امنیّت اسرائیل تأمین نخواهد شد چه توافق هسته‌اى بشود و چه نشود. امّا اینکه حالا شما میگویید امنیّت اسرائیل باید حفظ بشود، من میگویم این حرف هم حرف صادقانه‌اى نیست. براى دولت‌مردان و دولت‌زنانِ آمریکا، امنیّت اسرائیلمسئله‌ى اصلى&nbsp;نیست، مسئله‌ى اصلى چیز دیگرى است. مسئله‌ى اصلى براى این حضرات، راضى نگهداشتن ش جهت دریافت فایل اصلی و قابل چاپ با ما تماس بگیرید.

توضیحات این پست فقط چند سخن از فرمانده ام:

اسرائیل روزبهروز ناامنتر خواهد شد؛ چه توافق هستهاى بشود، چه نشود؛ این را بدانید امنیّت اسرائیل تأمین نخواهد شد چه توافق هستهاى بشود و چه نشود. امّا اینکه حالا شما میگویید امنیّت اسرائیل باید حفظ بشود، من میگویم این حرف هم حرف صادقانهاى نیست. براى دولتمردان و دولتزنانِ آمریکا، امنیّت اسرائیلمسئلهى اصلى نیست، مسئلهى اصلى چیز دیگرى است. مسئلهى اصلى براى این حضرات، راضى نگهداشتن شبکهى سرمایهداران صهیونیست است که رگِ حیات اینها را در دست گرفتهاند. (امام خامنه ای ۱۳۹۳/۰۹/۰۶)

گاهى بعضى از جوانهاى ما که مراجعه میکنند و جوابى نمى‌شنوند، به من نامه مینویسند و التماس میکنند که اجازه بدهید ما برویم در صفوف مقدّم با رژیم صهیونیستى بجنگیم. ملّت، عاشق مبارزه‌ى با صهیونیست‌ها است و جمهورى اسلامى‌ [هم این را] نشان داده است.(امام خامنه ای ۱۳۹۳/۰۹/۰4)

حکام بحرین ادعا کردند که ایران در قضایای بحرین دخالت میکند. این دروغ است. نه، ما دخالت نمیکنیم. ما آنجائی که دخالت کنیم، صریح میگوئیم. ما در قضایای ضدیت با اسرائیل دخالت کردیم؛ نتیجه‌اش هم پیروزی جنگ سی و سه روزه و پیروزی جنگ بیست و دو روزه بود. بعد از این هم هر جا هر ملتی، هر گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه کند، مقابله کند، ما پشت سرش هستیم و کمکش میکنیم و هیچ ابائی هم از گفتن این حرف نداریم. این حقیقت و واقعیت است. اما اینکه حالا حاکم جزیره‌ی بحرین بیاید بگوید ایران در قضایای بحرین دخالت میکند، نه، این حرف درستی نیست؛ حرف خلاف واقعی است. ما اگر در بحرین دخالت میکردیم، اوضاع در بحرین جور دیگری میشد! (امام خامنه ای ۱۳۹0/11/14)

هم آمریکا بداند، هم دست‌نشاندگانش بدانند، هم سگ نگهبانش رژیم صهیونیستى در این منطقه بداند؛ پاسخ ملت ایران به هرگونه تعرضى، هرگونه تجاوزى، بلکه هر گونه تهدیدى، پاسخى خواهد بود که از درون، آنها را از هم خواهد پاشید و متلاشى خواهد کرد. (امام خامنه ای ۱۳۹0/08/19)

 ما ملتی نیستیم که بنشینیم تماشا کنیم قدرتهای پوشالىِ مادی که از درون کرم‌خورده و موریانه‌خورده‌اند، ملت استوار و پولادین ایران را تهدید کنند. ما در مقابل تهدید، تهدید میکنیم. هر کسی فکر تجاوز به جمهوری اسلامی ایران در مخیله‌اش خطور کند، باید خود را آماده‌ی دریافت سیلیهای محکم و مشتهای پولادین کند. 
(امام خامنه ای ۱۳۹0/08/19)


درد دل: من هم عاشق مبارزه با صهیونیست هستم.


]]>
لبیک حاج عبدالرضا هلالی به رهبر انقلاب درباره برهنه‌ شدن در عزاداری + فایل صوتی + تصاویر 2014-10-30T07:58:16+01:00 2014-10-30T07:58:16+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/239 سید محمدرضا مدرسی راد عبدالرضا هلالی ذاکر اهل بیت(ع) در یادداشتی این چنین می‌گوید: دیشب عزاداران در هیأت الرضا اثبات کردند که درگیر ظواهر و شکل عزاداری نیستند و خواست قلبی رهبری برایشان اهمیت دارد، ما قدر انقلاب و رهبر عزیز را بیش از پیش می‌دانیم. به گزارش خبرگزاری فارس، شب چهارم محرم امسال در هیأت‌الرضا محفل بسیجیان و رهروان شهدا حال و هوای دیگری داشت. در این شب عزاداران حسینی با پیراهن‌های مشکی عزاداری کردند تا به خواست قلبی رهبری لبیک عملی گفته باشند، در پی این اقدام حاج عبدالرضا هلالی ذاکر اهل

عبدالرضا هلالی ذاکر اهل بیت(ع) در یادداشتی این چنین می‌گوید: دیشب عزاداران در هیأت الرضا اثبات کردند که درگیر ظواهر و شکل عزاداری نیستند و خواست قلبی رهبری برایشان اهمیت دارد، ما قدر انقلاب و رهبر عزیز را بیش از پیش می‌دانیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، شب چهارم محرم امسال در هیأت‌الرضا محفل بسیجیان و رهروان شهدا حال و هوای دیگری داشت. در این شب عزاداران حسینی با پیراهن‌های مشکی عزاداری کردند تا به خواست قلبی رهبری لبیک عملی گفته باشند، در پی این اقدام حاج عبدالرضا هلالی ذاکر اهل بیت(ع) یادداشتی را منتشر کرد:

السلام علیک یا اباعبدالله

موضوعی که چند وقتی است در محافل مذهبی و هیأت‌ها مطرح می‌شود، بحث برهنه‌شدن در جلسات عزاداری است، آنچه که صراحتاً از جانب رهبر فرزانه انقلاب بیان شده این است که برهنه‌ شدن جهت عزاداری با رعایت جوانب و دوری از مفسده احتمالی جایز است و به لحاظ شرعی اشکالی ندارد، اما حضرت ایشان نظر شخصی و قلبی‌شان برهنه‌نشدن در عزاداری است و این حالت را برای عزاداری بهتر می‌دانند، لذا تکلیف روشن است.

ما در هیأت الرضا تلاش کرده‌ایم و به این مهم پایبند بوده‌ایم که هیچ‌گاه برای نحوه و حالت عزاداران تکلیفی را نیافرینیم و حال شخصی، که زمینه‌ساز ارتباط معنوی است، را تحت تأثیر قرار نداده و برهم نزنیم، تلاش مضاعف خواهیم کرد زمینه هر گونه مفسده احتمالی را برای عزادارانی که برهنه می‌شوند برطرف کنیم.

برداشتم از فرمایشات رهبری در مورد مباحث مطرح‌ شده این است که برهنه‌ نشدن در عزاداری افضل است و در جهت ارتقاء معنوی جلسات و ما موظف به فراهم‌کردن شرایط برای تحقق این فرمایش هستیم، متأسفانه عده‌ای در پی این هستند که از این موضوع سوءاستفاده کرده و میان عاشقان اهل بیت اختلاف بیندازند و از این فضا نهایت سوءاستفاده را بنمایند.

در شرایطی که رهبرمان امر به وحدت مسلمانان کرده‌اند و شیعه و سنی را به برادری فرا می‌خوانند قطعاً انسجام میان شیعیان از اولویت‌های ماست و نباید اجازه ایجاد هرگونه اختلاف با هر عنوانی را میان محبین اهل بیت(ع) به هر بهانه‌ای و خدای‌ ناکرده جدایی احدی از این دستگاه را بدهیم و باید با هوشیاری، دقت و فهم صحیح از شرایط، به فضل الله زمینه و مقدمات تحققِ خواستِ قلبی رهبری را فراهم آوریم و البته این مهم نیازمند زمان مناسب و برنامه‌ریزی دقیق است.

از سوی دیگر جلسات اربابمان باید ما را با واقعیت‌های قیام و فلسفه حرکت‌شان آشنا کند، قطعاً یکی از این درس‌ها ازخودگذشتگی و زیرپا گذاشتن نفسانیات است، ما آموخته‌ایم اسلام دین تعبد و بندگی است و هر جا بنده بندگی کند، رشد و کمال برایش قطعی است. در شرایطی که انسان روزه مستحبی گرفته است، اگر به او تعارف شود تا افطار کند او موظف به افطار است تا هم ثواب روزه را ببرد و هم ثواب عبور از نفس را.

دیشب عزاداران در هیأت الرضا اثبات کردند که درگیر ظواهر و شکل عزاداری نیستند و اینکه با هر سلیقه سیاسی و فقهی و تقلید از هر یک از مراجع عظام تقلید خواست قلبی رهبری برایشان اهمیت دارد، ما غمگینِ ظلم بزرگی هستیم که در حق سید و سرور آزادگان جهان و خاندان مطهرش در سال 61 هجری صورت گرفت؛ آقای مهربانی که به قصد خدمت به امت و در پی درخواست امت جدش ترک بلاد کرد و مرور می‌کنیم بی‌وفایی، کج‌فهمی و بی‌بصیرتی امت را و دعایمان این است که خداوند ما را از این آقا و تعظیم این مصیبت بزرگ جدا نکند که خیر دنیا و آخرت در این مسیر است و درس امام زمان‌شناسی و تبعیت از ولیّ زمان را در این دستگاه می‌آموزیم.

ما نوکری برای این خاندان را با اشکهایمان، ناله‌هایمان، سینه‌زدن‌هایمان، مالمان و جانمان ادامه خواهیم داد که فخر ما در دو عالم این سرمایه است، ما قدر انقلاب، رهبر عزیز و کشورمان را بیش از پیش می‌دانیم و اجازه هیچ‌گونه سوءاستفاده را به احدی نخواهیم داد.

إن‌شاءالله

بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی و اُسرتی یا اباعبدالله


پیوست ها

توصیه‌های رهبر انقلاب به هیئات مذهبی


دانلود فایل صوتی سخنان حاج عبدالرضا هلالی در هیأت الرضا در این باب


 


]]>
عید ولایت مبارک 2014-10-12T07:45:02+01:00 2014-10-12T07:45:02+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/237 سید محمدرضا مدرسی راد ای غدیر! تو برکه آرمیده در دل صحرا؛ اما جاری تا عمق تاریخی؛&nbsp;تو چشمه؛ جوشان عشق و ایمانی؛ تو پیام آور آزادی انسانی.

ای غدیر! تو برکه آرمیده در دل صحرا؛ اما جاری تا عمق تاریخی؛ 
تو چشمه؛ جوشان عشق و ایمانی؛ تو پیام آور آزادی انسانی.

]]>
مسافران بهشت 2014-09-22T04:50:02+01:00 2014-09-22T04:50:02+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/235 سید محمدرضا مدرسی راد سلام دوستان و رفقاقابل توجه همه اونایی که میگفتن و میگن و خواهند گفت &nbsp;کهعروسی ساده و مذهبی خوب از آب در نمیاد و جواب نمیدهو فازش بالا نیست.ما عروسی گرفتیم ساده و بی تکلف.یه پذیرایی و غذای ساده و معمولی هم داشتیم.کنسرت و آهنگ و رقص و آواز هم نداشتیم.بجاش&nbsp;ملودی خوانی و طنز و ذکر صلوات در حد تیم ملی داشتیم.اینقدرم خوب جواب داد که الان عروس و دامادای عقد کردههی پشت سر هم زنگ میزنن مشاوره مراسم عروسی مذهبی ازمون میگیرن.&lt;به جان حسن کلید ساز اگه دروغ بگم&gt;بابا به جان خودم ب سلام دوستان و رفقا

قابل توجه همه اونایی که میگفتن و میگن و خواهند گفت  که
عروسی ساده و مذهبی خوب از آب در نمیاد و جواب نمیده
و فازش بالا نیست.


ما عروسی گرفتیم ساده و بی تکلف.
یه پذیرایی و غذای ساده و معمولی هم داشتیم.
کنسرت و آهنگ و رقص و آواز هم نداشتیم.

بجاش
 ملودی خوانی و طنز و ذکر صلوات در حد تیم ملی داشتیم.
اینقدرم خوب جواب داد که الان عروس و دامادای عقد کرده
هی پشت سر هم زنگ میزنن مشاوره مراسم عروسی مذهبی ازمون میگیرن.
<به جان حسن کلید ساز اگه دروغ بگم>

بابا به جان خودم به جان خودت 
وقتی حضرت آقا میگن عروسی ساده میشه، پس میشه دیگه
چرا هی چونه میزنی؟ حرف مردم برات مهم تره یا حرف آقا؟

دوستان، بزرگواران، استادید، روحانیون، اینبری ها، اونبری ها
اصولگرایان، اصلاح طلبان، جناح های چپ و راست قدیم و مدرنیته و...
ما عروسی مذهبی گرفتیم شد.

اینم نمونه کارت عروسیمون که هم ساده بود هم مذهبی و هم کم هزینه
تا کور بشه چشم اونایی که نمیتونن حرف آقا رو ببینن و بشنوند
و شما خود حدیث مفصل بخوانید از این کارت عروسی

بههههههههههله


متن کارت:

امام خامنه ای:  همسری شما جوانان عزیز را که پیوند دلها وجسمها و سرنوشتها است صمیمانه به همه ی شما فرزندان عزیزم تبریک میگویم. توصیه میکنم به همسران خود مهر بورزید و به آنان وفادار باشید و خویشتن را در سر نوشت یکدیگر شریک بدانید . از گره افتادن در رشته ی زندگی مشترک بر حذر باشید و گره های کوچک و بی اهمیت را نا دیده بگیرید . خداوند به شما خوشبختی و شادکامی و اعتلاء روحی عطا فرماید و کانون زندگیتان را با فرزندانی تندرست و صالح گرمی و روشنی ببخشد. انشاءالله


نمای کلی کارت

داخل کارت

روی کارت
]]>
روز قدس از نگاه لنز ارزشی 2014-07-26T00:01:15+01:00 2014-07-26T00:01:15+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/234 سید محمدرضا مدرسی راد خیلی وقته که نمیرسم طرحی برای وبلاگ بزنم با اینکه ایده های خیلی زیادی توی ذهنم دارم. حملات وحشیانه گرگ صفتان غاصب صهیونیستی هم این روزها دل هر مسلمان واقعی را میسوزاند.گفتم حالا که نتونستم برای این روزهای مهم طرحی آماده کنم شاید بتوانم با به تصویر کشیدن حضور مردم در راهپیمایی روز قدس کمی حس درونی خودم را ارضا کنم پس دوربین به دست رفتم به خیابان ارم شهر قم و درجوار بارگاه نورانی حضرت معصومه(س) گوشه ای از حضور مردم غیور و با شرف و انسان دوست کشورم را که با دهان روزه در گرمای طاقت فرس خیلی وقته که نمیرسم طرحی برای وبلاگ بزنم با اینکه ایده های خیلی زیادی توی ذهنم دارم. حملات وحشیانه گرگ صفتان غاصب صهیونیستی هم این روزها دل هر مسلمان واقعی را میسوزاند.
گفتم حالا که نتونستم برای این روزهای مهم طرحی آماده کنم شاید بتوانم با به تصویر کشیدن حضور مردم در راهپیمایی روز قدس کمی حس درونی خودم را ارضا کنم پس دوربین به دست رفتم به خیابان ارم شهر قم و درجوار بارگاه نورانی حضرت معصومه(س) گوشه ای از حضور مردم غیور و با شرف و انسان دوست کشورم را که با دهان روزه در گرمای طاقت فرسای تابستان قم برای حمایت از مظلومان فلسطینی آمده بودند ثبت کردم.]]>
رمضان ماه رسیدن به خدا 2014-06-30T21:54:19+01:00 2014-06-30T21:54:19+01:00 tag:http://arzeshi.mihanblog.com/post/233 سید محمدرضا مدرسی راد حس خیلی خوب و غیر قابل وصفیه وقتی یه جایی که دیگه هیچ امیدی به ادامه کار نداری یه چیزی از یه جایی یه جوری که خودتم متوجه نشی بیاد و کمکت کنه.حس خیلی خوبیه وقتی فکر میکنی که دیگه کسی توی این عالم هواتو نداره یدفعه بمباران محبت و توجه بشی.حس خیلی خوبیه وقتی داری توی هوای آلوده روزمرگی و گناه خفه میشی یه دفعه بیان و کپسول اکسیژن معنویت بهت وصل کنن.جانت صفا میابد با هر نفس و روحت صاف تر میشود و صافتر می شود و صافتر...فرا رسیدن رمضان، ماه تمام حس های خوب زندگی ماه پروازی برای رسیدن به خدا

حس خیلی خوب و غیر قابل وصفیه وقتی یه جایی که دیگه هیچ امیدی به ادامه کار نداری یه چیزی از یه جایی یه جوری که خودتم متوجه نشی بیاد و کمکت کنه.
حس خیلی خوبیه وقتی فکر میکنی که دیگه کسی توی این عالم هواتو نداره یدفعه بمباران محبت و توجه بشی.
حس خیلی خوبیه وقتی داری توی هوای آلوده روزمرگی و گناه خفه میشی یه دفعه بیان و کپسول اکسیژن معنویت بهت وصل کنن.
جانت صفا میابد با هر نفس و روحت صاف تر میشود و صافتر می شود و صافتر...
فرا رسیدن رمضان، ماه تمام حس های خوب زندگی ماه پروازی برای رسیدن به خدا مبارکباد.

درد دل:   دلم هوس پرواز دارد اما بال هایم...

توضیحات:
  • عذر خواهی میکنم بابت تاخیرهای طولانی این مدت، سرم این روزها شلوغه و مجال فعالیت در محیط مجازی مثل سابق ندارم.
  • مسائل سیاسی و فرهنگی زیادی توی این مدت رخ داده که هر کدوم خودش به تنهایی میتونست موضوع یک پوستر زیبا و مفهومی باشد اما...
  • داعش و پشتیبانانش هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
  • در دولت تدبیر و امید داس وزارت علومی ها خوب تیز است و دست به درو کردنشان هم بد نیست، بعد از برکناری بیشتر عناصر مذهبی در دانشگاه های دولتی دانشگاه آزادی ها هم برای عقب نماندن از عزل و نصب های کیلیویی و کنار زدن چهره های موجه دانشگاه خیلی ناشیانه دست به داس شده اند.
  • آخرین شاهکار دانشگاه آزاد به اصطلاح اسلامی هم برای حمایت از بی حجاب ها و فشار بیشتر بر مذهبی ها با ابلاغ اینکه دیگر در دانشگاه کسی نباید به پوشش گیر دهد و ما خودمان داریم کار فرهنگی میکنیم هم مبارک طرفداران تفکرات سکولار و لائیک.
  • جام جهانی هم که بیشتر نام جنایت جهانی برازنده اش است. در سکوت و غفلت رسانه های دنیا بعضی ها در دنیا چه جنایت ها  که نمی کنند.
  • حضور مقتدرانه تیم ملی والیبال کشورمان در رقابت های لیگ جهانی و همچنین بازی های آبرومندانه تیم ملی فوتبال در رقابت های جام جهانی مایه دلگرمی برای مردم بود. آرزوی موفقیت برای ایران و ایرانی در تمام رقابت های جهانی داریم.
  • و خیلی خبرهای دیگر که حتما خودتان در جریان هستید و لزومی به بیان من نیست...

]]>